Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Ski areál Karlova Studánka pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Jeseník .
V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně rolbou. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete zelňačku a řízečky. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Andělská hora.
Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.
Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Mrzí Vás to? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.
Pondělí | 8:00 - 20:00 | |
---|---|---|
Úterý | 8:00 - 19:00 | |
Středa | 8:00 - 20:00 | |
Čtvrtek | 8:00 - 20:00 | |
Pátek | 8:00 - 20:00 | |
Sobota | 8:00 - 20:00 | |
Neděle | 8:00 - 20:00 |