SKI AREÁL SVAH ZLÍN
mimo provoz
Zobrazit na:

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Pryč je doba, kdy nás na sjezdovkách hřál tlustý svetr od babičky. Kousavý a těžký svetr je již přežitkem. Kvalitní a lehoučké materiály dnes mají zelenou.

Při nákupu sportovního oblečení je výhodnější zaměřit se na kvalitu a ne na kvantitu. Součastí kvalitní sportovní bundy určené pro zimní sporty je pás proti sněhu. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Výbornou vychytávkou je i termo nákrčník.

Svrchní sportovní oblečení nepromokne – přitom je propustné a dokonale odvádí vlhkost od těla. Oblečení je vhodné i pro velmi chladné dny. I po celodenním lyžování se budete cítit příjemně. Budete svěží a v pohodě! Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Používané materiály jsou velmi odolné. Při praní používejte jen speciální tekuté prostředky, které zakoupíte v prodejnách se sportovním zbožím. Důležité je též nesušit toto oblečení v blízkosti tepelných zdrojů.

Vůbec neuvažujte o možnosti vyrazit na hory bez kvalitní lyžařské nebo snowboardové přilby – nebojte se, nebudete v ní na sjezdovce jediní – lyžařská helma se dnes již opravdu stala samozřejmostí!!! Chránič páteře je vhodný především pro snowboarďáky. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 2.12.

°C
°C
Sobota
3.12.2022

°C
°C
Neděle
4.12.2022

°C
°C
Pondělí
5.12.2022

°C
°C

Provozní doba

Pondělí8:00 - 20:00
Úterý8:00 - 19:00
Středa8:00 - 20:00
Čtvrtek8:00 - 20:00
Pátek8:00 - 20:00
Sobota8:00 - 20:00
Neděle8:00 - 20:00