SKI AREÁL SVAH ZLÍN
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Do ski areálu Telnice se zajet určitě vyplatí

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Telnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Oáza – Loučná nad Desnou - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Oáza – Loučná nad Desnou.

Ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Baby Třebíč - Pod kostelíčkem.

Zimní středisko Ovaz Výprachtice

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Ovaz Výprachtice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kozí Pláň

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Kozí Pláň a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Kyčerka

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kyčerka.

Červenohorské sedlo - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Červenohorské sedlo a užijte si zimní radovánky naplno!

Rališka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Rališka!

Mrákotín - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Mrákotín je pro vás to pravé.

Zimní středisko Kunčice

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kunčice je pro vás to pravé.

Areál Petříkov ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Petříkov.

Monínec - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Monínec a užijte si zimní radovánky naplno!

Křemešník - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Šindelná ostudu neudělal

Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Šindelná je pro vás to pravé.

Ski areál Karlov

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Karlov.

Jak si vedou české ski areály oproti těmzahraničním?

Zima přichází mílovými kroky. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Paseky nad Jizerou - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Paseky nad Jizerou.

Zimní středisko Jablonné nad Orlicí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Jablonné nad Orlicí.

Soláň sedlo a vrchol - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Soláň sedlo a vrchol a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly?

Benecko - ideální pro rodiny s dětmi

Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Benecko a užijte si zimní radovánky naplno!

Mezihoří - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Mezihoří a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Heroltice se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Heroltice.

Praděd - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Praděd.

Zimní středisko Hluboká

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Hluboká!

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Plánujete zimní dovolenou? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Ski areál Filipovice

Chcete se naučit na prkně? Navšivte s rodinou středisko Filipovice.

Do ski areálu Radějov Štěpničky se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Radějov Štěpničky je pro vás to pravé.

Zimní středisko Alšovka Měděnec

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Alšovka Měděnec!

Kořenov - Rejdice - to pravé místo pro rekreaci

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Kořenov - Rejdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Karlova Studánka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Karlova Studánka pro vás jistě bude to pravé.

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
jasno
22°C
14°C
Sobota
30.9.2023
zataženo
18°C
13°C
Neděle
1.10.2023
pěkně
18°C
11°C
Pondělí
2.10.2023
částečně oblačno
21°C
14°C

Provozní doba

Pondělí8:00 - 20:00
Úterý8:00 - 19:00
Středa8:00 - 20:00
Čtvrtek8:00 - 20:00
Pátek8:00 - 20:00
Sobota8:00 - 20:00
Neděle8:00 - 20:00